ZŁOTO na meblach - meblowe trendy w stylu glamour

Meble z elementami złota
Chyba każda kobieta kocha błyskotki i ZŁOTO- nie inaczej jest ze mną. :) Jednak zamiast biżuterii, ja wolę je w dodatkach wnętrzarskich i oczywiście NA MEBLACH!


Pozłacane dodatki idealnie pasują do wnętrz z nutą GLAMOUR, nadają im elegancji, ale też odrobinę pikanterii. Wplatanie złotych  elementów wymaga jednak nieco odwagi i na pewno wyczucia smaku, łatwo bowiem przesadzić, a wtedy zamiast eleganckiego wnętrza stworzy się salon w stylu barokowej sali pałacowej (no chyba, że takie jest właśnie zamierzenie:) ).

Wystarczy jeden mały element w tym szlachetnym kolorze a mebel od razu wygląda dostojniej. Złote wykończenie niestety do tanich nie należy, chociażby ze względu na drogie farby metaliczne czy folie do złoceń i specjalistyczne kleje, ale efekt końcowy za to na pewno zachwyca.
Zerknijcie na poniższe przykłady, w jaki sposób stosować złoty kolor na meblach, aby zachować równowagę i przyciągnąć wzrok. Złota kratka 
Koszt ok. 500-600zł
Źródło tutaj


Black & antique gold
Koszt ok. 600-700zł
Źródło tutaj


Grey & gold 
Koszt ok. 400-500zł
Źródło tutaj

Black & gold 
Koszt 400-500zł
Źródło tutaj


Złoty dół 
Koszt ok. 400-500zł
Źródło tutaj

Złoty szablon
Koszt ok. 500-600zł
Źródło tutaj

Złote szuflady
Koszt ok. 250-450zł
Źródło tutaj


Złote trojaczki 3szt
Koszt ok. 800-900zł
Źródło tutaj

Komoda Marilyn ze złotem
Koszt ok. 900-1100zł

Tylko teraz 15% zniżki na mebel ze "złotem"!
Dajcie znać, która inspiracja najbardziej Wam się podoba, a dla fanów Hokus Pokus Home na Facebooku -15% zniżki przy zamówieniu mebla ze złotem. Pod zdjęciami podaję orientacyjne ceny podobnych stylizacji na przykładzie komody wielkości 62x70x30cm (cena nie zawiera kosztów zakupu okuć oraz mebla - można dostarczyć swój mebel). Oczywiście design może być zupełnie inny - wszystko zależy od upodobań!


3 komentarze:

  1. To się nazywają meble! Widzę je w klasycznym salonie na pewno, obok kominek od www.ignif.com/drzwiczki-kominkowe/ też wykończony w klasycznym stylu. Podobają mi się takie wnętrza, moja znajoma ma tak właśnie urządzone mieszkanie. Nie powiem - te złote detale bardzo zwracają uwagę. Nie wszędzie będą pasować i nie dla każdego domownika.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wydaje mi się, że w takim pomieszczeniu bardzo potrzebne są różnego rodzaju rolety, bo wiadomo, że w takim pomieszczeniach często jest bardzo gorąco od słońca i koniecznie warto wybrać sobie jakieś fajne i pasujące do całego wnętrza rolety. Zerknijcie sobie koniecznie na oferty dostępne na stronie https://www.agatarolety.pl/katalog/kategoria/rolety-dachowe . To sprawdzona firma z bardzo dobrymi produktami. Do tego oczywiście również można liczyć na bardzo dobre doradztwo ze strony wielu specjalistów właśnie w tej firmie. Skorzystajcie, jeśli macie wątpliwości.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo podobają mi się złote meble. Jestem w trakcie remontu kuchni i również zdecydowałam się na małe akcenty w tym kolorze. Bardzo się cieszę, że powoli kończymy robotę. Pozostał tylko jeszcze zakup lodówki i niezbędnych akcesoriów. Mam już nawet na oku garnki marki zwieger.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Hokus Pokus Home , Blogger
01 09 10